Бруклінський міст

Бруклінський міст

Якби вам потрібно було назвати єдиний міст, який з'єднує Манхеттен з його околицями, це був би культовий Бруклінський міст, відкритий у 1883 році. Бруклінський міст, безумовно, є одним з найкрасивіших мостів у світі та найбільш історично значущим у Нью-Йорку.

10 найкращих готелів Нью-Йорка

Бруклінський міст також є першим у світі висячим мостом, підвішеним на сталевих тросах. На момент завершення будівництва Бруклінський міст вважався восьмим чудом світу і надзвичайно популярний серед нью-йоркців - це один з вічних символів міста. Він перекинутий аркою над Іст-Рівер.

Конструкція та розміри мосту

Рішення про будівництво мосту було прийнято в 1869 році після суворої зими, коли всі судна замерзли на багато днів, не залишивши можливості дістатися з Брукліна і Квінса до Манхеттена. Інженером, відповідальним за будівництво мосту, був Джон Огастус Роблінг, якого після його трагічної загибелі замінив його син Вашингтон Роблінг.

Будівництво почалося в 1870 році, і спочатку міст планувався як підвісний, підвішений на тросах, що йдуть від двох масивних опор з вапняку, граніту і цементу. Міст був урочисто відкритий 24 травня 1883 року і став першим стаціонарним сполученням між Нью-Йорком і тоді ще незалежним містом Бруклін.

Над мостом височіють дві гранітні опори в неоготичному стилі, що здіймаються на максимальну висоту 84,3 метри.

Між опорами простягається 486 метрів мостового полотна завширшки понад 25 метрів, що дозволяє розмістити три смуги руху в одному напрямку та пішохідний міст. Загальна довжина Бруклінського мосту становить 1 825 метрів.

Види з мосту та на міст

По всій довжині мосту прокладена комбінована пішохідно-велосипедна доріжка, повністю відокремлена від автомобілів. З нього відкривається захоплюючий і незвичайний вид на горизонт Манхеттена, який найкраще видно з першої опори, зверненої в бік Манхеттена.

Але сам міст також привертає увагу і вдень, і вночі, коли його основні кабелі та опори красиво підсвічуються. Найкращий вид на весь міст з Манхеттеном на задньому плані, безумовно, відкривається з прекрасного парку Empire-Fulton Ferry State Park, розташованого на стороні Брукліна (див. розташування на карті).

Проживання біля мосту

З боку Манхеттена, лише за 150 метрів від початку пішохідної набережної через Бруклінський міст, ми б рекомендували готель Aloft Manhattan Downtown **** з помірними цінами близько 183 євро за ніч, що є нижньою межею середніх цін для центру Манхеттена.

Як дістатися до Бруклінського мосту?

По обидва боки мосту є кілька станцій метро, яке є найшвидшим видом транспорту.

Станції з боку Манхеттена:

  • Бруклінський міст/Сіті Холл - зелена лінія 4, 5, 6
  • Chambers St - коричневі лінії J, Z
  • City Hall - жовті лінії R, W

Станції на стороні Брукліна:

  • High St - сині лінії A, C
  • Clark St - червоні лінії 2, 3
  • Borough Hall - червоні лінії 2, 3 та зелені лінії 4, 5

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".