Oculus

Вестфілд

Поруч з Ground Zero ви зможете помилуватися неперевершеним торговим центром Westfield, який також слугує головною станцією метро в нижньому Мангеттені.

10 найкращих готелів Нью-Йорка

Торговий центр на 125 магазинів відкрився в 2016 році і відразу став найбільшим універмагом на Манхеттені. Більшість магазинів розташовані під землею, а культова головна будівля також приховує центральну пересадочну станцію метро, де перетинаються 6 ліній.

Культова будівля Oculus

Торговий центр Westfield, безумовно, приваблює не тільки любителів шопінгу або пасажирів метро, він привертає увагу широкої громадськості. Це пов'язано з дуже екстравагантною, але витонченою і граціозною будівлею на головному даху, також відомою як "Окулус-Білдінг" (Oculus Building).

Будівля символізує політ білого голуба миру і покликана вшанувати пам'ять про врегулювання терористичних атак 11 вересня 2001 року, які відбулися на цьому самому місці.

Споруда складається з м'яко вигнутих білих сталевих "ребер", які піднімаються від землі, нагадуючи крила голуба. Архітектор - відомий іспанський дизайнер Сантьяго Калатрава.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".