Ellis Island

Острів Елліс

Острів Елліс, розташований поруч з островом Свободи і статуєю Свободи, є одним з найважливіших історичних місць Нью-Йорка, і його не можна пропустити.

10 найкращих готелів Нью-Йорка

Саме в цьому місці знаходився головний імміграційний пункт, через який проходили всі іноземні мандрівники, що приїжджали до Нью-Йорка, щоб здійснити свою американську мрію. Загалом через будівлю імміграційної служби на Елліс-Айленді пройшло понад 12 мільйонів іммігрантів.

Сьогодні це місце слугує дуже цікавим музеєм імміграції, який є одним із наріжних каменів того, як функціонують Сполучені Штати.

Острів сліз, острів надії

Прізвисько, яке вперше застосував до острова Елліс Чарльз Гуґґенхайм у своєму документальному фільмі, мабуть, найбільше відповідає острову.

Федеральна імміграційна станція на острові Елліс працювала з 1892 по 1954 рік як єдиний пункт для обробки заяв на імміграцію та в'їзд до США. Лише після 1954 року заяви можна було подавати в іноземних посольствах.

До того часу тільки на острові Елліс приймалися рішення про те, чи будуть іммігранти прийняті або відправлені назад до своїх країн. І саме тому це місце поєднувало в собі надію на краще життя, але також сльози і крах мрії, коли відмовляли у в'їзді в країну...

Музей імміграції - вхід та інформація

Сьогодні розлога будівля Департаменту імміграції служить великим триповерховим музеєм імміграції та імміграції. Він класифікується як Національна історична пам'ятка і є одним з найбільш відвідуваних музеїв у Сполучених Штатах.

У дуже великій і вдалій експозиції ви дізнаєтеся багато цікавої інформації про становлення сучасних США, фундаментальною основою яких є імміграція та інтеграція культур з усього світу. Виставка тематично поділена на кілька розділів:

  • Фотографії та відеозаписи історій іммігрантів.
  • Екскурсія великою реєстраційною кімнатою
  • Екскурсія кімнатою, яка використовується для розміщення іммігрантів, чиї заяви розглядалися довше
  • Виставка "Скарби з дому" містить понад 2 000 предметів, які іммігранти обміняли на долари в місцевому пункті обміну валют
  • Виставка "Ворота до Америки" детально розповідає про весь процес імміграції
  • Виставка "Ключові роки імміграції" відображає пікові роки імміграції та висвітлює причини, що спонукали іммігрантів покинути рідну країну.

Вхід до музею безкоштовний або включений у вартість поромів, див. нижче.

Офіційний веб-сайт музею: statueofliberty.org/ellis-island

Стіна пошани

Другою визначною пам'яткою на острові Елліс є унікальна Стіна пошани. На більш ніж 800 панелях наразі розміщено близько мільйона імен іммігрантів, а також корінних американців, які так чи інакше були залучені до процесу імміграції.

Ви також можете знайти імена своїх предків, а за окрему плату від 225 доларів США - навіть залишити на Стіні пошани імена своїх предків, які довели, що вони оселилися в США. Офіційну інформацію можна знайти на сайті statueofliberty.org/support/wall-of-honor.

Пороми на острів Елліс: ціна та розклад

Єдина офіційна компанія Statue Citycruises, яка здійснює круїзи з Манхеттена і Нью-Джерсі до Статуї Свободи та острова Елліс. Відправляється від причалів у Бетері-парку або парку Ліберті-Стейт-Парк у Нью-Джерсі. Є 3 варіанти квитків на вибір, а ціни з обох портів однакові:

  • General Admission24 USD Включає вхід і пороми на острів Ліберті та Елліс-Айленд, а також вхід до Музею імміграції,
  • Pedestal Reserve Ticket24,30 USD плюс вхід до постаменту Статуї Свободи. Кількість квитків обмежена і вимагає раннього бронювання,
  • Crown Reserve Ticket24,30 USD дозволяє отримати додатковий доступ до корони. Будь ласка, бронюйте квитки щонайменше за 4-6 місяців.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".