Times Square

Таймс-сквер

Таймс-сквер можна описати як просте перехрестя Бродвею та 7-ї вулиці. Проспект з безліччю ілюмінованих реклам і штаб-квартирами найбільших компаній світу. Але небагато людей це зрозуміють. Сьогодні Таймс-Сквер є іконою Нью-Йор ка завдяки своїй унікальності та власному колу життя, і це, безумовно, одна з 10 найкращих туристичних зупинок у вашій нью-йоркській подорожі.

10 найкращих готелів Нью-Йорка

Якщо у вас немає селфі з Таймс-Сквер, ви ніби не в Нью-Йорку...

Сядьте на лавки або на штучні підняті сходи і насолоджуйтеся атмосферою пульсуючої річки і Перехрестя Світу, як часто називають Таймс-Сквер. Частина Таймс-сквер функціонує як пішохідна зона.

Підраховано, що в середньому 330 000 людей проходять через Таймс-Сквер щодня, або понад 120 мільйонів на рік!

До 1904 року площа називалася Лонгарс-сквер, після чого була перейменована на Таймс-сквер на честь Таймс-білдінг, де знаходиться одне з найважливіших світових газетних видавництв - The New York Times.

У полоні світлової реклами

Хоча в багатьох місцях світу масове використання рекламних білбордів вважається світловим і візуальним смогом, Таймс-сквер, безумовно, є одним з винятків, що підтверджують правило. Саме неймовірна кількість колись неонових, а тепер крижаних рекламних конструкцій, що світяться, створює особливий genius loci.

Близько 50 гігантських інтерактивних білбордів з підсвіткою вдень і вночі демонструють рекламні логотипи найбільших світових компаній. Все це доповнюється різноманітними екранами, неоновими вивісками та мегаломаніакальною атмосферою, де ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі світу, що лише посилюється постійним рухом тисяч автомобілів та автобусів.

Ресторани, магазини та відомі театри

Таймс-сквер - один з головних культурних і комерційних центрів Нью-Йорка і всіх Сполучених Штатів. Вам буде важко порахувати ресторани, фаст-фуди, вишукані та повсякденні магазини в його безпосередній близькості.

На цьому перехресті можна провести півдня, роблячи покупки, спостерігаючи за метушнею великого міста і перекушуючи.

Найпопулярніші магазини та ресторани на Таймс-Сквер включають в себе

Ви також можете відвідати багато відомих театральних, музичних або музичних майданчиків або кінотеатрів в безпосередній близькості від Таймс-Сквер, в тому числі

  • AMC Empire Theatre - величезна будівля з 25 театрами
  • New Amsterdam Theatre - переважно шоу, концерти та культурні заходи
  • Minskoff Theatre - в даний час один з найбільших музичних і балетних театрів в районі Таймс-Сквер
  • Hudson Theatre - один з найстаріших театрів, що збереглися від оригінальної бродвейської постановки

Повний список театрів, кінотеатрів, магазинів та ресторанів у цьому районі можна знайти тут timessquarenyc.org.

Святкування Нового року

Таймс-сквер - одне з найвідоміших у світі місць для святкування Нового року та Різдва. І не тільки для них. Таймс-Сквер - це просто місце для спонтанних і запланованих святкувань для нью-йоркців щоразу, коли є що святкувати. Чи то національні свята, чи то великі спортивні досягнення, чи то виграні війни.

У будь-якому випадку, святкування новорічної ночі є одними з найвідоміших і найжвавіших.

Зрештою, понад мільярд телеглядачів щороку дивляться святкування Нового року в прямому ефірі з Таймс-Сквер!

Проживання на Таймс-Сквер

Якщо вам подобається галаслива атмосфера і ви любите жити в самому центрі подій, то район Таймс-Сквер - найкращий вибір для проживання в Нью-Йорку. Однак, не варто орієнтуватися на ціни і очікувати, що середня ціна за ніч становитиме від 250 до 450 доларів США.

Всі готелі можна знайти на прилеглих вулицях в межах 200 метрів від Таймс-Сквер.

Ви можете зупинитися тільки в готелях, розташованих безпосередньо на Таймс-Сквер The Knickerbocker ***** / New York Marriott Marquis ***** з ціною від 550 доларів США і вище.

Як дістатися до Таймс-Сквер?

У Нью-Йорку, мабуть, немає місця, куди було б легше дістатися. На Таймс-Сквер перетинаються кілька ліній метро, а в одному кварталі на захід знаходиться головна міжміська автобусна станція Port Authority.

Червоні лінії 1, 2, 3, жовті лінії N, Q, R, W, фіолетова лінія 7 і сіра лінія S перетинаються на станції Times Sq / 42 St.

Приблизно за 150 метрів від станції 42 St / Bryant Park у східному напрямку додатково пропонуються помаранчеві лінії B, D, F, M, а на станції 42 St / Port Authority Bus Terminal у західному напрямку за 150 метрів - сині лінії A, C, E.

Через Таймс-сквер також проходять автобусні маршрути M7, M20 і M104,

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".