Рокфеллерівський центр

Нью-Йорк у січні

Ви не можете пропустити Рокфеллерівський центр, це буквально обов'язкова зупинка під час кожного вашого візиту. Це не просто одна туристична визначна пам'ятка, а декілька.

10 найкращих готелів Нью-Йорка

Рокфеллерівський центр - це культурне серце Нью-Йорка, що б'ється, а також винятковий в архітектурному плані комплекс, що розкинувся майже на 25 акрах, всі будівлі якого сповідують єдиний модерністський стиль.

Що можна знайти в Рокфеллерівському центрі?

У величезному комплексі з 19 будівель ви можете насолодитися такими визначними пам'ятками, як

  • Оглядовий майданчик Top of The Rock
  • Сади Ла-Манш
  • Студії NBC
  • Музичний зал Радіо-Сіті
  • Льодовий каток зі статуєю Прометея
  • Різдвяна ялинка під час Різдва

Оглядовий майданчик Top of the Rock

Родзинкою є, звичайно, оглядовий майданчик Top of The Rock, який, на нашу думку, є найкращим у Нью-Йорку. З нього можна насолоджуватися як з критого поверху з кафе, так і з відкритої тераси, звідки відкривається прекрасний вид на 360°.

Чому Top of the Rock найкращий у Нью-Йорку? Він розташований на вершині 32-ї найвищої будівлі Нью-Йорка, знаменитої Рокфеллер-плаза, 30, але його 260 метрів висоти достатньо для чудового виду на весь Манхеттен.

Більше того, Рокфеллер-центр виділяється не стільки своєю красою, скільки корисністю, тому немає необхідності насолоджуватися самим видом. Звідси можна побачити найвідоміші хмарочоси Нью-Йорка, такі як Емпайр-Стейт-Білдінг, Крайслер-Білдінг і далекий Всесвітній торговий центр. У той же час, у вас буде найвищий у світі житловий ліс на долоні на південному краю Центрального парку.

Вхід та години роботи

Відкрито щодня з 9:00 до 23:00 (останній вхід о 22:10).

Вхід - 40 usd + збори, або $43, 55. Квитки на час заходу сонця, який є найбільш бажаним, коштують 53,55 usd.

Квитки не потрібно замовляти заздалегідь, принаймні до того часу, коли ви хотіли б подивитися на захід сонця. Щоб придбати, перейдіть за посиланням: topoftherocknyc.com/buy-tickets.

Студія NBC

Студія NBC пропонує екскурсії за лаштунки однієї з найбільших телевізійних компаній світу. Годинні екскурсії проводяться у будні з 8:20 до 14:00 та у вихідні з 8:20 до 17:00. Вартість - $33 + податок, рекомендується бронювати квиток заздалегідь на сайті: thetouratnbcstudios.com.

Radio City Music Hall

Radio City Music Hall - це концертний майданчик, який регулярно проводить бекстейдж найвідоміших шоу та перформансів. Відвідайте: radiocity.com/calendar.

Channel Gardens і льодовий каток

Відвідайте інші три пам'ятки безкоштовно. Сади перпендикулярно виходять на льодову ковзанку. Це створює унікальну атмосферу, особливо під час різдвяного сезону, коли виставляється найвідоміша ялинка Нью-Йорка, яка знялася в кількох фільмах.

Проживання в Рокфеллерівському центрі

Район Мідтаун, де розташований центр, надзвичайно прибутковий і є практично головним центром Нью-Йорка. Тому будьте готові до більш високих цін, починаючи від 202 євро за ніч. Прямо в комплексі Рокфеллер-центру ви можете вибрати один з цих готелів за ціною від 183 євро до 257 євро.

Історія Рокфеллерівського центру

Багатий промисловець, бізнесмен, банкір і нафтовий магнат Джон Д. Рокфеллер наприкінці 20-го століття ініціював монументальний багатофункціональний проект, який мав стати однією з центральних точок драматичної перебудови Манхеттена.

Перші фундаменти будівлі були закладені в 1931 році, а перша секція була завершена в 1939 році. Всі будівлі та компоненти Рокфеллер-центру спроектовані в стилі ар-деко.

Після смерті Рокфеллера, його син Джон Д. Рокфеллер-молодший, який ще більше розширив його між 1953 і 1973 роками. Його головною ідеєю було створення Рокфеллерівського центру як великого розважально-освітнього комплексу, орієнтованого переважно на телевізійне виробництво, яким він залишається і донині.

Фотографії обіду на даху хмарочоса

До речі, одна з найвідоміших фотографій у світі під назвою "Обід на вершині хмарочоса" датується періодом будівництва (1932 рік).

На ній зображено 11 робітників, які обідають на сталевій балці на висоті 260 метрів над землею, і зроблена вона була з 66-го поверху нового на той час RCA Building, одного з хмарочосів на Рокфеллер-плаза.

Як дістатися до Рок Центру?

Комплекс Рокфеллера розташований у частині Мангеттена під назвою Мідтаун і обмежений 6-ю Авеню та знаменитою 5-ю Авеню. Ви також можете дійти пішки до Центрального парку або Таймс-сквер за 15 хвилин.

Найближча станція метро

  • 47-50 Sts/Rockefeller Center (приблизно 50 метрів) - помаранчева лінія B, D, F, M
  • 5th Ave/53 St (приблизно 150 метрів) - помаранчева лінія M і синя лінія E
  • 49 St (приблизно 250 метрів) - жовті лінії N, R, W

Автобуси M1, M2, M3, M4, Q32, X27, X28, X37, X38 також курсують по П'ятій авеню в безпосередній близькості від центру міста, а автобуси M5 і M7 - по Шостій авеню. Поперек із заходу на схід проходить місцева лінія M50.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".